Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

ZS nr 1 w Mławie. Poloneza czas zacząć


Niemal siedemdziesiąt maturzystek i maturzystów, osoby towarzyszące, nauczyciele i goście 4 lutego bawili się całą noc na tegorocznym balu maturalnym Zespołu Szkół nr 1.


Ten wyjątkowy i niepowtarzalny bal, pierwszy na progu dorosłego życia młodzież rozpoczęła, jak każe odwieczna już tradycja staropolskim polonezem.  Po tym pierwszym tańcu przyszedł czas na podziękowania i kwiaty dla dyrekcji, wychowawców i rodziców. Szczególne podziękowania od swoich wychowanków odebrały panie:  Joanna Szemplińska – wychowawczyni klasy IV Technikum Organizacji Reklamy, Ewa Wiącek – wychowawczyni klasy IV Technikum Ochrony Środowiska i Technikum Budownictwa,  Joanna Zadrożna – wychowawczyni klasy IV Technikum Informatycznego oraz Marta Ziębicka – wychowawczyni klasy IV Technikum  Elektrycznego. A potem jeszcze życzenia dla maturzystów przekazane przez dyrektor Urszulę Makowską, Jana Marka Wtulicha – dyrektora wydziału edukacji w starostwie i przedstawiciela rodziców. Pierwszy, jeszcze taki bardzo oficjalny walc, do którego uczniowie poprosili swoich wychowawców i nauczycieli. Na czas tego balu maturzyści odłożyli na bok świadomość, że już za niecałe sto dni czeka ich poważny egzamin, zamykający ten szczebel edukacji, ale być może otwierający dalszy. Ten wieczór pozostanie we wspomnieniach jako czas beztroskiej zabawy i radości.

JK

« 1 z 6 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x