Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie zapomnieli o koledze. Memoriał Marka Lewandowskiego


Po raz czwarty Hala w Radzanowie była organizatorem siatkarskiego memoriału. Poświęcony tragicznie zmarłem pracownikowi Państwowej Straży Pożarnej w Mławie zgromadził na starcie sześć zespołów.


ksp Mława
Reklama

Podobna frekwencja towarzyszyła ubiegłorocznym zmaganiom. Zwycięsko z batalii wyszli reprezentanci De Luxe Team, których w tegorocznej odsłonie imprezy nie zobaczyliśmy pod siatką. Udanie niedawnych liderów zastąpili nowicjusze z powiatu płońskiego. Reprezentanci ekipy Siedlinianie okazali się najskuteczniejsi w całym gronie. Jako jedyni w stawce wygrali wszystkie spotkania.

Szyki mistrzom próbowali pokrzyżować policjanci oraz reprezentanci Transmika i ekipy o nazwie Zimolza. Wszystkie przegrały jednak bezpośrednie konfrontacje, w efekcie pozostała im już tylko walka o drugie miejsce.

Ostatecznie sięgnęli po nią gracze Zimolzy. Na najniższym stopniu uplasowała się Policja, natomiast tuż obok podium finiszowali zawodnicy Transmika.

Końcowa klasyfikacja: 1. GKS Siedlinianie Płońsk, 2. Zimolza, 3. Policja, 4. Transmik, 5. Volley Boys, 6. Lutocin

RS

fot. archiwum prywatne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x