Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

I Charytatywny Maraton Zumba & Fitness


Dzięki współpracy Wójta Gminy Stupsk z ciechanowską „Galerią Fitness Kołecki” 25 lutego w Morawach (gm. Stupsk) na hali sportowej odbędzie się I Charytatywny Maraton Zumba Fitness – czyli duże sportowe wydarzenie na skalę rejonową, połączone ze zbiórką pieniążków, które wesprą leczenie chorej dziewczynki z terenu Gminy Stupsk – Kingi Bieńkowskiej.

Słoneczne ogrody Mława

Kinga to uśmiechnięta 12-latka, która chce cieszyć się życiem i w pełni z niego korzystać tak jak jej rówieśnicy. Jednak już w pierwszej dobie życia stwierdzono u niej złożoną wadę serca, a do dziś przeszła trzy etapy operacji kardiochirurgicznej. Zebrane pieniądze przekażemy na  zakup aparatu do pomiaru krzepliwości krwi oraz na leczenie.

Cel jest szczytny, jednak aby go osiągnąć i zebrać jak najwięcej środków potrzebujemy wielu osób, które  włączą się w nasze wydarzenie i  wezmą w nim udział.  Wystarczy zapisać się na maraton i dokonać wpłaty. Koszt maratonu to 30 zł – ta kwota w całości zasili konto Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Konopki, a cały dochód zebrany podczas maratonu zostanie przekazany zakup aparatu do pomiaru krzepliwości krwi oraz leczenie Kingi.

Koszt zakupu aparatu to ok. 2 500 tys. zł. Mamy nadzieję, że podczas akcji uda nam się uzbierać środki na zakup sprzętu, a jeśli pieniążków było by więcej zostaną one przeznaczone na dalsze leczenie Kingi.

Zapisy rozpoczęły się 16 stycznia 2017 r. Numer konta na który należy dokonywać wpłat to : 68 1020 1592 0000 2402 0070 7240 z dopiskiem: imię i nazwisko uczestnika + „Maraton dla Kingi”

W słuszność naszej akcji wierzy olimpijczyk – złoty medalista igrzysk w Pekinie – Szymon Kołecki, który objął maraton HONOROWYM PATRONATEM

Koordynatorzy projektu:
1. Mariusz Olszewski Tel. 511-409-017 – Urząd Gminy w Stupsku
2. Mirka Sokolnicka Tel. 505-442-309 – Galeria Fitness „Kołecki” 

          Więcej informacji w wydarzeniu pod linkiem:

https://www.facebook.com/events/256015481497791/

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
mccccc

warto pomagać!