Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zderzenie dwóch aut w Borowym


Groźnie wyglądająca kolizja dwóch aut miała dziś miejsce w miejscowości Borowe gm. Lipowiec Kościelny. Na odcinku drogi powiatowej biegnącej przez las jadące z przeciwnych kierunków auta zderzyły się ze sobą. Na szczęście żadna z osób podróżujących w obu pojazdach nie doznała obrażeń.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godzinie 8:46. Działania jednego zastępu JRG Mława zadysponowanego do zdarzenia polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz uprzątnięciu pozostałości powypadkowych. Policja obecna na miejscu zdarzenia ustala jego okoliczności – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Zderzenie dwóch aut w Borowym"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Nico
Gość

No i mamy 3 zdarzenie drogowe w tej miejscowości, służby drogowe pewnie uznają to za przypadek ja jednak jestem zdania że jest to konsekwencją braku odpowiedzialności za ich strony i przesadzonego oszczędzania.

wpDiscuz