Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

O północy strażacy otwierali drzwi jednego z mieszkań w bloku na Chrobrego


Minionej nocy mławscy strażacy dostali wezwanie z prośbą o pomoc w dostaniu się do jednego z mieszkań w bloku na ulicy Chrobrego w Mławie. W środku przebywała chora osoba, do której nie było dostępu – bowiem próba otwarcia drzwi przez rodzinę lokatora zakończyła się uszkodzeniem zamka.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie z prośbą o pomoc w otwarciu zablokowanych drzwi w jednym z budynków wielorodzinnych na ulicy Chrobrego w Mławie otrzymaliśmy 2 lutego o godzinie 23:20. W działaniach uczestniczyły dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu zdarzenia obecna była policja. Strażacy otworzyli drzwi za pomocą podręcznego sprzętu burzącego – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
jaaaa

Jeżeli to w tym mieszkaniu, o którym myślę, to nie był to pierwszy i z pewnością nie ostatni taki przypadek…Jak żona nie chce wpuścić do mieszkania, to najlepiej wezwać straż. Już kilka razy tak było. No chyba, że tym razem to nie ci sami lokatorzy.