Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

„Budowlanka” zaprasza na V Zjazd Absolwentów


W Zespole Szkół Nr 1 (potocznie zwanego „Budowlanką”) trwają intensywne przygotowania do V Zjazdu Absolwentów, który uświetni tegoroczny jubileusz 70-lecia istnienia szkoły. Uroczystość odbędzie się w dniach 29-30 września 2017r. Będzie to świetna okazja do odświeżenia dawnych znajomości, powrócenia do szkolnych lat, wymiany wspomnień i połączenia przeszłości z teraźniejszością w oparciu o wspólne doświadczenia.

KSP Mława nabór

Dyrekcja szkoły, absolwenci i pracownicy szkoły założyli komitet organizacyjny zjazdu, którego przewodniczącym jest absolwent szkoły, Pan Janusz Arent.

Wróćmy wspólnie do szkolnych wspomnień, zapiszmy razem kolejną kartę historii naszej szkoły.  Mamy nadzieję, że będzie to niezapomniane przeżycie i radość ze spotkania po latach. Liczymy na Państwa i jednocześnie prosimy o przekazywanie informacji o Zjeździe Absolwentów naszej szkoły swoim kolegom i koleżankom. Na internetowej stronie szkoły zs1mlawa.pl w zakładce ZJAZD ABSOLWENTÓW można znaleźć aktualne informacje dotyczące uroczystości. Jest tam również do pobrania deklaracja uczestnictwa w zjeździe, którą należy dostarczyć do 25 września 2017r. do sekretariatu szkoły lub wysłać pocztą na adres Zespół Szkół Nr 1 w Mławie, ul. Zuzanny Morawskiej 29, 06-500 Mława z dopiskiem: V Zjazd Absolwentów, e-mailem: zjazdabsolwentowzs1@wp.pl lub faksem: (+48) 23 654 37 46.

W związku z przygotowaniami do jubileuszu 70-lecia Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie
i V Zjazdu Absolwentów bardzo prosimy o podzielenie się z nami swoimi fotografiami
z życia szkoły. Skany zdjęć można przesyłać na adres e-mail: zjazdabsolwentowzs1@wp.pl

Jeśli nie macie Państwo możliwości zeskanowania zdjęć, to my chętnie pomożemy. Prosimy o kontakt pod nr tel. 23/654-32-07.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz