Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Budowlanka” zaprasza na V Zjazd Absolwentów


W Zespole Szkół Nr 1 (potocznie zwanego „Budowlanką”) trwają intensywne przygotowania do V Zjazdu Absolwentów, który uświetni tegoroczny jubileusz 70-lecia istnienia szkoły. Uroczystość odbędzie się w dniach 29-30 września 2017r. Będzie to świetna okazja do odświeżenia dawnych znajomości, powrócenia do szkolnych lat, wymiany wspomnień i połączenia przeszłości z teraźniejszością w oparciu o wspólne doświadczenia.


ksp Mława
Reklama

Dyrekcja szkoły, absolwenci i pracownicy szkoły założyli komitet organizacyjny zjazdu, którego przewodniczącym jest absolwent szkoły, Pan Janusz Arent.

Wróćmy wspólnie do szkolnych wspomnień, zapiszmy razem kolejną kartę historii naszej szkoły.  Mamy nadzieję, że będzie to niezapomniane przeżycie i radość ze spotkania po latach. Liczymy na Państwa i jednocześnie prosimy o przekazywanie informacji o Zjeździe Absolwentów naszej szkoły swoim kolegom i koleżankom. Na internetowej stronie szkoły zs1mlawa.pl w zakładce ZJAZD ABSOLWENTÓW można znaleźć aktualne informacje dotyczące uroczystości. Jest tam również do pobrania deklaracja uczestnictwa w zjeździe, którą należy dostarczyć do 25 września 2017r. do sekretariatu szkoły lub wysłać pocztą na adres Zespół Szkół Nr 1 w Mławie, ul. Zuzanny Morawskiej 29, 06-500 Mława z dopiskiem: V Zjazd Absolwentów, e-mailem: [email protected] lub faksem: (+48) 23 654 37 46.

W związku z przygotowaniami do jubileuszu 70-lecia Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie
i V Zjazdu Absolwentów bardzo prosimy o podzielenie się z nami swoimi fotografiami
z życia szkoły. Skany zdjęć można przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Jeśli nie macie Państwo możliwości zeskanowania zdjęć, to my chętnie pomożemy. Prosimy o kontakt pod nr tel. 23/654-32-07.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x