Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Bal karnawałowy u przedszkolaków w MPS nr 4 cz.II


Przedszkolaki z grup Słoneczka, Rybki, Słoneczniki, Motylki, a nawet Ślimaczki z miejskiego żłobka nie pominęły okazji aby potańczyć wraz ze swoimi paniami na przygotowanym specjalnie dla nich balu kostiumowym.

KSP Mława nabór

Rodzice zadbali aby ich pociechy 2. lutego przyszły przebrana w kolorowe i różnorodne kostiumy. W przedszkolnym korytarzu pięknie udekorowanym balonikami i girlandami, gdy tylko zabrzmiała muzyka od razu pojawili się pierwsi chętni do zabawy i tańca. Dzieci tańczyły w kółeczku, parami a nawet na rękach u pań. Dużym powodzeniem cieszył się jak zwykle taniec-zamrażaniec. Zabawa trwała z małymi przerwami niemal do południa, tak aby balowicze mogli chwilkę odpocząć i nabrać sił.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz