Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bal karnawałowy u przedszkolaków w MPS nr 4 cz.II


Przedszkolaki z grup Słoneczka, Rybki, Słoneczniki, Motylki, a nawet Ślimaczki z miejskiego żłobka nie pominęły okazji aby potańczyć wraz ze swoimi paniami na przygotowanym specjalnie dla nich balu kostiumowym.


ksp Mława
Reklama

Rodzice zadbali aby ich pociechy 2. lutego przyszły przebrana w kolorowe i różnorodne kostiumy. W przedszkolnym korytarzu pięknie udekorowanym balonikami i girlandami, gdy tylko zabrzmiała muzyka od razu pojawili się pierwsi chętni do zabawy i tańca. Dzieci tańczyły w kółeczku, parami a nawet na rękach u pań. Dużym powodzeniem cieszył się jak zwykle taniec-zamrażaniec. Zabawa trwała z małymi przerwami niemal do południa, tak aby balowicze mogli chwilkę odpocząć i nabrać sił.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x