Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Nadesłane. Gdzie jest darmowe lodowisko?


Jeden z naszych czytelników nadesłał fotografię „darmowego” lodowiska z hmm, nieco ironicznym komentarzem.

Słoneczne ogrody Mława

– Mławianie narzekają na brak lodowiska w Mławie a tu proszę, na mławskim targowisku jest? Jest! Można? Można ! I nie trzeba wcale jeździć po Ciechanowach czy Działdowach, a i wstęp darmowy – pisze pod zdjęciem dołączając uśmieszek.

I tak właśnie to traktujemy, z uśmiechem. Wszyscy, z jednym wyjątkiem – mamy nadzieję – zarządcy targowiska.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

14
KOMENTARZE

1500
Ewa

Zarządcą jest PSS Spójnia? Jak dba o Handlowiec i halę, tak dba i o targowisko.

Jarząbek

a Straż Miejska gdzie? grzeje tyłki w ciepełku, zamiast dołożyć karę zarządcy? jak babcie handlują jajkami przed halą to się je tępi, a zarządcy lodowisk bezkarni.
Niektóre chodniki, a nawet ich większość, to lodowika, tyle, że łna łyżwach się na nich raczej nie pojeździ bo bardzo nierówne

japierole

najpierw to chyba ktoś powinien zgłosić , że jest lodowisko. A dopiero potem narzekać, że nikt nie zareagował.

Jarząbek

No tak, babcie są widoczne bez zgłaszania, lodowiska na chodnikach i w innych miejscach są ukryte i trzeba je zgłaszać tak jak trzeba zgłaszać mieszkańców palących śmieciami: gumą, szmatami czy butelkami PET, a panowie ze straży miejskiej tylko monitorów i mandacików pilnują na skrzyżowaniu Żwirki i Padlewskiego

Kris

Najlepi oplate za handelek pobrac. Lód jest i łyżwy tanio:)

lolek

Burmistrz tylko bawi się na studniówkach (ciekawe czy płaci składkę), zamiast przejść się po lodowiskach na chodnikach.

japierole

a co ma do tego Burmistrz? Bo nie rozumiem. Ma wziąć łopatę i odśnieżać?

Radny Bezradny

Jezeli podatnik płaci podatki z których ma byc zabezpieczone odśnieżanie a Burmistrz o to nie dba to tak. Ma wziąć łopatę i odsniezac.

XY..

Jak nie umie inaczej to tak a mysliz ze twój pracodawca jest tylko po to by brac13 tysi i dac Tobie robote

Ktoś...

Gdybyście poszukali, to takich lodowisk i to w 100% darmowych w Mławie jest wiele.
Nikt się nie przejmuje ani młodymi, ani starymi w tym mieście. Ludzie starsi boją się wychodzić ze swoich mieszkań tak jest ślisko, trochę młodsi chodzą jak na szpilkach, tylko maluchy się cieszą, a burmistrz ma to za przeproszeniem w d…e (niech się przewracają i lamną kości, a co tam)

Radny Bezradny

Jak Burmistrz obiecuje, to dotrzymuje słowa. Obiecał lodowisko? Obiecał. Jest? Jest. Proszę nie pisać teraz, ze za małe, nie oświetlone itp. Jest parking, bufet, stoiska z miejscowymi wyrobami artystycznymi i na kartę mlawiaka jest bezpłatne. Brawo Ratusz!

Jarząbek

ale wypadałoby je trochę wyrównać, bo na łyżwy się nie daje, zbyt wyboiste

Jurek Borsuk

Nie filozofujta, tylko jeździjta na łyżwach. Wspaniałe, naturalne i darmowe lodowisko jest na zalewie w Rudzie. Po co wydawać pieniądze na sztuczne. Oszczędzajta kasę miejską i Pana Budermajstra.

Jarząbek

ale burmistrz nie dał darmowych autobusów MKM do Zalewu Ruda:P, a piechotą od pętli to trochę daleko