Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Mława. Kryminalni zabezpieczyli dopalacze warte ponad 3 tysiące złotych


Mławscy kryminalni, na podstawie prowadzonych  ustaleń, odnaleźli i zabezpieczyli w prywatnym mieszkaniu na terenie Mławy kilkadziesiąt gram substancji, tzw. dopalaczy. Ich wartość określa się na ponad 3 tysiące złotych. Do zdarzenia doszło 1 lutego.

Słoneczne ogrody Mława

Sprawa należy do tzw. rozwojowych, dlatego śledczy przekazują jedynie podstawowe informacje. Zabezpieczone substancje zostaną przekazane do szczegółowej analizy laboratoryjnej. Wszystko jednak wskazuje na to, że są to dopalacze. Przechowywane były przez 18-latka w prywatnym domu na terenie Mławy. Trwają czynności.

źródło: asp. Anna Pawłowska KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500