Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Mława. Bal kostiumowy w MPS nr 4


1. lutego przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Mławie wesoło bawiły się na dorocznym balu karnawałowym.

Słoneczne ogrody Mława

Wszyscy przebrani byli w barwne i wymyślne stroje, używane specjalnie z takiej właśnie okazji. Muzyka była tak skoczna, że nogi same rwały się do tańca. Zaproszenie na bal otrzymały dzieci z grup Gwiazdki, Kotki, Niezapominajki, Biedronki i Księżyce. Dla pozostałych grup zabawa odbędzie się w dniu jutrzejszym. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

RK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500