Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Lutocin się wycofał. Liderów dwóch


Fot. Jan Kanowski

KSP Mława nabór

Zespół z Lutocina nie przystąpił do trzeciego meczu w ramach AGG Ligi Szreńsk. To, zgodnie z regulaminem imprezy, oznacza relegowanie Asmetu z dalszej części zmagań. Wszystkie wyniki z udziałem tej ekipy zostały anulowane.

Taka decyzja organizatorów zmagań nie przyniosła wielkiej rewolucji w tabeli. Punkty straciły m.in. Szreńsk Team (pokonał Asmet na boisku 2:1) oraz Przychód i Technokabel (przyznane za walkower). W przypadku pierwszej z drużyn nie oznaczało to wypadnięcia poza strefę medalową. Tym bardziej, że w szóstej serii odnieśli niezwykle ważny sukces. Po zaciętym meczu okazali się lepsi od obrońców tytułu z Przychodu. Dzięki temu depczą po piętach Czarnej Elce.

Lider nie zwalnia tempa. Tym razem pokonał szreńskie Torpedo. Sukces nad niżej notowaną drużyną nie przyszedł łatwo. Konkurenci potrafili nawet wbić dwa gole, ale to okazało się za mało, żeby zatrzymać najlepszy obecnie zespół w klasyfikacji generalnej.

W ostatnim spotkaniu Technokabel okazał się lepszy od zamykającej tabelę Niebieskiej Iskry. Wygrana 2:0 przyniosła awans na najniższy stopień podium.

VI kolejka: Niebieska Iskra – Technokabel 0:2, Szreńsk Team – Przychód 3:2, Torpeda – Czarna Elka 2:4, Miączyn i Boys Team – pauza

RS

fot. :Jan Kanowski

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz