Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Lutocin się wycofał. Liderów dwóch


Fot. Jan Kanowski


ksp Mława
Reklama

Zespół z Lutocina nie przystąpił do trzeciego meczu w ramach AGG Ligi Szreńsk. To, zgodnie z regulaminem imprezy, oznacza relegowanie Asmetu z dalszej części zmagań. Wszystkie wyniki z udziałem tej ekipy zostały anulowane.

Taka decyzja organizatorów zmagań nie przyniosła wielkiej rewolucji w tabeli. Punkty straciły m.in. Szreńsk Team (pokonał Asmet na boisku 2:1) oraz Przychód i Technokabel (przyznane za walkower). W przypadku pierwszej z drużyn nie oznaczało to wypadnięcia poza strefę medalową. Tym bardziej, że w szóstej serii odnieśli niezwykle ważny sukces. Po zaciętym meczu okazali się lepsi od obrońców tytułu z Przychodu. Dzięki temu depczą po piętach Czarnej Elce.

Lider nie zwalnia tempa. Tym razem pokonał szreńskie Torpedo. Sukces nad niżej notowaną drużyną nie przyszedł łatwo. Konkurenci potrafili nawet wbić dwa gole, ale to okazało się za mało, żeby zatrzymać najlepszy obecnie zespół w klasyfikacji generalnej.

W ostatnim spotkaniu Technokabel okazał się lepszy od zamykającej tabelę Niebieskiej Iskry. Wygrana 2:0 przyniosła awans na najniższy stopień podium.

VI kolejka: Niebieska Iskra – Technokabel 0:2, Szreńsk Team – Przychód 3:2, Torpeda – Czarna Elka 2:4, Miączyn i Boys Team – pauza

RS

fot. :Jan Kanowski

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x