Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Gala Sportu już szóstego lutego. Zapraszamy


Burmistrz Miasta Mława oraz Przewodniczący Rady Sportu Miasta Mława serdecznie zapraszają na Galę Sportu podsumowującą Plebiscyt na Sportowca, Trenera, Drużynę 2016 Roku. Gala odbędzie się 6 lutego (poniedziałek) o godz. 18.00 w sali kina Miejskiego Domu Kultury.

KSP Mława nabór

Plebiscyt jest przeprowadzony po raz piętnasty, jego celem jest wyłonienie najlepszego Sportowca, Trenera, Drużyny poprzedniego roku. Tegoroczny konkurs trwał od 16 do 29 stycznia 2017 roku. Zwycięzcy zostali wyłonieni przez kibiców za pomocą głosowania on-line na stronie internetowej www.mlawa.pl i w niezależnym głosowaniu dziennikarzy oraz członków Rady Sportu Miasta Mława.

Konkurs jest przeprowadzany w pięciu kategoriach:

  • Dzieci i  Młodzicy
  • Juniorzy Młodsi i Juniorzy
  • Senior i Weteran
  • Trener Roku
  • Drużyna Roku

Podczas gali zostaną także wręczone nagrody w kategoriach:

„Sportowe wydarzenie 2016 roku”

„Pasjonat Sportu” oraz „Mecenas Sportu”

Podczas gali przewidziano wiele atrakcji, pokazy taneczne, fitness, akrobatyczne. Na zakończenie gali przewidziany jest koncert egzotycznego zespołu HAKUNA MATATA (www.hakunaband.pl). To utalentowana grupa muzyczna, która śpiewa w języku swahili, zulu, walof, lingala, po francusku, portugalsku, angielsku i nie tylko. W skład zespołu Hakuna Matata wchodzi czterech mężczyzn i trzy kobiety, są jednocześnie tancerzami i piosenkarzami mieszkającymi w Polsce (wszyscy są studentami). Formacja oferuje również zestawienie tradycyjnych afrykańskich tańców. Serdecznie zapraszamy!

źródło:UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz