Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gen. Surawski szefem Sztabu Generalnego WP


Generał broni Leszek Surawski został nowym szefem Sztabu Generalnego Wojska Polskiego. Jak poinformowało Biuro Bezpieczeństwa Narodowego, Prezydent RP Andrzej Duda wręczył mu dziś nominację w Pałacu Prezydenckim.


ksp Mława
Reklama

Generał Surawski od lat jest przyjacielem Mławy, wspierał kolejne Rekonstrukcje Bitwy pod Mławą, a w ubiegłym roku zorganizował podczas tej uroczystości ogólnopolskie Święto Wojsk Lądowych.

– To awans na najwyższe wojskowe stanowisko w naszym kraju. Serdecznie gratuluję naszemu przyjacielowi, generałowi Leszkowi Surawskiemu, i wierzę, że będzie darzył Mławę niesłabnącą sympatią – komentuje to wydarzenie burmistrz Mławy Sławomir Kowalewski.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x