Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zarekwirowano papierosy bez akcyzy warte ponad 32 tysiące zł


fot. ilustracyjne


Mławscy kryminalni ujawnili i zabezpieczyli papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, warte ponad 32 tysiące złotych. Nielegalny towar przechowywany był w dwóch sąsiadujących mieszkaniach.

– Do zdarzenia doszło 30 stycznia na ul. Napoleońskiej w Mławie. Na podstawie prowadzonych ustaleń, mławscy kryminalni weszli do dwóch mieszkań, w których ujawnili i zabezpieczyli łącznie ponad 48 tysięcy sztuk papierosów. Podejrzani o przechowywanie kontrabandy,  to dwaj 55- letni  mężczyźni, mieszkańcy Mławy.  Trwają czynności policji – informuje asp. Anna Pawłowska z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mateo
Mateo
4 lata temu

CD.. a fachowcy na boku jako ci źli…..układy panów prokuratorów z naczelnikami, firmowa nie pewnych czynności na oko Karola na podstawie notatek operacyjnych z sufitu itp…cyrk na kółkach…..robienie wyników na siłę bo tatuś z innej opcji i trzeba do przechowalni z wynikami do stolicy…….żeby Pis-owi przymydlić oczy bo rodzina z innej opcji…..Jaja! ……Pytam się a gdzie ład porządek edukacja prewencja….bo takie są obowiązki ustawy o Policji……reasumując bałagan bajzel i zawiłości wewnętrzne w KPP Mława. …od lat nic się nie zmieniło……ale zaczęłam działać w Piśmie także może iskierkę pozytywną i sprawiedliwą zasieje……..

Mateo
Mateo
4 lata temu

Rozumiem wszystko prawo prawem.Po to jest żeby go przestrzegać…zważywszy że ten organ jest mi bliski bardzo? Istnieje w kraju cywilizowanym coś takiego jak dobry smak,obyczajowość czy delikatność sprawy w kontekście Szkodliwości….to jest chore statystyki w KPP Mława górują w garnizonie wysoko….pan komendant zbiera laury,starosta opiniuje wspaniałe pan od ,,kurników,, też się cieszy…..Ale ale w % podana piękna wykrywalność pytam się czego!!! Kobicie czy chłopu zabranie papierosków trochę czy więcej…….A gdzie włamania,rozboje,kradzieże! Podajcie tego statystyki szczegółowe a nie z jednego wora……Nadrobione bzdurami to tak jakby kupić kilo kiełbasy od chłopa na wsi bez podatku itp…..ludzie ręce opadają w tej jednostce nic się nie zmieniło od lat w mławie…bałagan,brak nadzoru i układzie. ….głąby co trzymają palca komendantówi są na stołkach a fachowcy!!!!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x