Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

V Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd


„Maleńka miłość zbawi świat…”, to hasło i motyw przewodni V Międzyszkolnego Konkursu Kolęd, który odbył się 26 stycznia w Publicznym Przedszkolu „Dzieciątka Jezus” Parafii św. Rodziny w Mławie.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych, a także umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności wokalnych. Zanim jednak publiczność miała okazję wysłuchać występów najmłodszych wokalistów w klimat i świąteczną atmosferę wprowadził zebranych minirecital Pawła Stawińskiego a także wspólny śpiew kolęd.

Konkurs został rozegrany w kategorii solistów, w dwóch grupach wiekowych: 5 i 6-latków. Wszyscy uczestnicy byli do swoich występów bardzo dobrze przygotowani. Według jury poziom występów był wysoki i wyrównany. I chociaż nie chodziło tu o to, by najważniejsza była sama tylko rywalizacja, to jednak Jury zgodnie z regulaminem musiało przypisać przyznane miejsca uczestnikom.

Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

I grupa – kategoria wiekowa 5-latki:

III miejsce : Maria Zofia Pyłko z MPS nr 4 w Mławie

II miejsce: Hanna Prusinowska z ZPO nr 2 w Mławie

I miejsce: Julia Sobiecka z MPS nr 1 w Mławie.

Wyróżnienia otrzymali:  Marika Lalak z MPS nr 1 w Mławie; Gabriela Mikucińska z Przedszkola Dzieciątka Jezus w Mławie; Maja Nowotczyńska z MPS nr 3 w Mławie; Laura Kubińska z Przedszkola Dzieciątka Jezus w Mławie.

II grupa – kategoria wiekowa 6- latki:

III miejsce: Lena Bartkowska z ZPO nr 2 w Mławie

II miejsce: Julita Szymańska z ZPO nr 3 w Mławie

I miejsce: Pola Marta Stawińska z SP nr 6 w Mławie.

Wyróżnienia otrzymali: Anna Lewandowska z KSP w Mławie; Zuzanna Wojnarowska z MPS nr 4 w Mławie.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x