Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Prokuratura ustala przyczynę śmierci mężczyzny w Krerach


Wczoraj (30 stycznia) w godzinach wieczornych znaleziono martwego mężczyznę leżącego na ulicy w miejscowości Krery gm. Dzierzgowo. Trwają czynności policji i prokuratury w celu wyjaśnienia przyczyny jego śmierci. Mężczyzna to 54-letni mieszkaniec powiatu mławskiego.


– Obecnie prowadzone są działania w celu ustalenia przyczyny śmierci oraz badane są okoliczności zdarzenia. Zarządzona została sekcja zwłok. Na tym etapie raczej nic nie wskazuje, że mogło to być potrącenie, ale dopiero sekcja wyjaśni przyczynę zgonu – podaje Prokurator Rejonowy Krzysztof Molenda.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x