Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dalsze ustalenia w sprawie wypadku na skrzyżowaniu Padlewskiego i Wymyślin


Z uwagi na rozbieżności w relacjach świadków wypadku w dniu 27 stycznia na skrzyżowaniu ulic Padlewskiego i Wymyślin policja przesyła informację o dalszych ustaleniach w sprawie.


– Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulic Padlewskiego i Wymyślin w Mławie. Po rozbieżnościach wstępnych relacji świadków zdarzenia, policja ustaliła, że kierujący samochodem marki Mitsubishi Carisma, po uderzeniu w samochód marki VW Transporter, tyłem pojazdu uderzył w dwie piesze, znajdujące się w pobliżu przejścia, na chodniku.

Tak jak podawaliśmy od początku, sprawcą wypadku  jest  34 – letni Piotr L., który w momencie zdarzenia kierował samochodem, będą w stanie nietrzeźwości (ponad 0,70 promila alkoholu). Postępowanie prowadzi KPP w Mławie -informuje asp. Anna Pawłowska z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x