Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Czterech pretendentów do tytułu. Emocji nie zabraknie


Przed nami ostatnia już runda w gminnej lidze rozgrywanej na hali w Morawach. Ostatnie wyniki sprawiły, że szanse na tytuł mistrzowski zachowały aż cztery zespoły. Teoretycznie w najlepszej sytuacji są reprezentanci Konopianki.

KSP Mława nabór

Przewodzą całej stawce, ale rozegrali o jedno spotkanie więcej od najgroźniejszych konkurentów. Wystarczy jedna wpadka, a marzenia o głównym trofeum uciekną bezpowrotnie. Taki scenariusz może być jak najbardziej realny. W ostatnim meczu sezonu lider zmierzy się z dobrze spisującym się w ostatnim czasie zespołem Amigo Konopki. Derbowe spotkania rządzą się swoim prawami. Każde rozstrzygnięcie jest jak najbardziej możliwe.

Piłkarze Amigo za sprawą ostatnich zwycięstw przebili się na pozycję lidera. Dla strażaków z OSP Stupsk nie mieli żadnej litości. Wbili aż dziesięć goli, sami tracąc zaledwie jedną. Efektownie w siódmej rundzie poczynali sobie także Młodzicy. Rozgromili Wolę Szydłowską aż 9:0, co zaowocowało awansem na czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej.

W zestawieniu najlepszych snajperów na czele znajduje się Adrian Kocięcki. Na koncie ma 19 bramek. Na drugie miejsce przebił się Wojciech Zakrzewski. Może się pochwalić tuzinem trafień, o jedno wyprzedza Georga Gevorgiana i Mateusza Pietrusia.

Ósma, ostatnia już runda ligi odbędzie się w piątek 3 lutego. Oto zestaw par: Młodziki – My Tu Tylko Sprzątamy, Wola Szydłowska – Stupsk, Gang Świeżaka – My Tu Tylko Sprzątamy, Amigo Konopki –  Konopianka Konopki, Młodziki – OSP Stupsk, Amigo Konopki – Stupsk

Wyniki

VII runda: OSP Stupsk – My Tu Tylko Sprzątamy 2:4, Młodziki – Wola Szydłowska 9:0, Amigo Konopki – OSP Stupsk 10:1

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz