Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Wymyślin i Padlewskiego – aktualizacja


Dziś (27 stycznia) około godz. 11:30 na skrzyżowaniu ulic Padlewskiego i Wymyślin doszło do wypadku , w którym poszkodowane zostały dwie kobiety przechodzące ulicą Padlewskiego. Obydwie trafiły do szpitala.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Do wypadku doszło na skutek zderzenia w okolicy tego skrzyżowania dwóch aut: Volkswagena LT i osobowego Mitsubischi. Prawdopodobnie kierowca Mitsubischi wyprzedzał na skrzyżowaniu skręcającego w ulicę Wymyślin VW LT. Według nieoficjalnych informacji kierowca Mitsubischi był pod wpływem alkoholu. W okolicy skrzyżowania występują utrudnienia w ruchu pojazdów, kierują nim strażacy.

– Na ulicy Padlewskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów VW LT i Mitsubischi w wyniku czego poszkodowane zostały dwie kobiety stojące na chodniku. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Nadal trwa zabezpieczenie miejsca zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 30.01.2017

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Mitsubishi Carisma, na skrzyżowaniu ulic Padlewskiego i Wymyślin wyprzedzał samochód marki VW Transporter, którego kierowca skręcał w lewo, w ul. Wymyślin.  Kierowca mitsubishi uderzył w bok prawidłowo jadącego transportera. Volkswagen wypadł z drogi, zjeżdżając na chodnik przy przejściu dla pieszych i potrącając  dwie, stojące tam  piesze.  53-letnia kobieta,  z urazem głowy i kolana została przewieziona do szpitala w Mławie, druga kobieta lat 50, z poważnymi obrażeniami  miednicy została przetransportowana do szpitala w Ciechanowie. Ranne piesze to mieszkanki Mławy. Kierujący vw transporterem 41- letni mławianin nie doznał obrażeń. Interweniujący patrol zatrzymał sprawcę wypadku, kierującego samochodem marki Mitsubishi, którym okazał się 34 – letni Piotr L. Jak się okazało mężczyzna miał w organizmie ponad 0,70 promila alkoholu. Trafił do mławskiego aresztu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
Marek
Gość
Marek

A gapie puścili plotkę że jedna z poszkodowanych przeleciała przez płot do ogródka

życzliwa
Gość
życzliwa

to nie plotka…

Marek
Gość
Marek

No to nieźle.

coś
Gość
coś

pijak i niedoszły morderca

Ptaszyniec Mławski
Gość
Ptaszyniec Mławski

Biedny człowiek. Ktoś mu musiał dolać alkoholu do coli i biedak nieświadomy wypił. Jakoś dziwnie mu się jechało, głakdo i płynnie jak nigdy … I nagle takie coś 🙁 Sprawdzić kosze w okolicy. Może da się jakieś próbki odzyskać.

Kolo
Gość
Kolo

Przechodze na pasach grozi mi potracenie.. przechodze nie na pasach tez i mandat.. isc ulica i potracenie.. w domach grozi CO2.. to gdzie teraz jest bezpiecznie???

pik
Gość
pik

W San Escobar