Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Gosik z dwiema bramkami. Trafił także Pocieżnicki


Za piłkarzami Mławianki drugi mecz kontrolny. Na własnym boisku zmierzyli się z Polonią Iłowo. Po pierwszej bezbramkowej połowie, po zmianie stron podopieczni Zbigniewa Kaczmarka trafili do bramki aż czterokrotnie.

KSP Mława nabór

 Trener mławian nie mógł nadal skorzystać z paru podstawowych zawodników. Z powodu urazów pauzowali Daniel Samluk, Marcin Tomczak oraz Szymon Masiak. Zabrakło także przygotowującego się do studniówki Tomasza Więckiewicza.

Bez nich Kaczmarek dysponował szesnastoma zawodnikami. Od początku puścił do boju trzech młodzieżowców. Maciej Komorowski, Patryk Lubański i Michał Pocieżnicki nie odstawali poziomem od starszych kolegów. Lubański oddał pierwszy groźny strzał w meczu. Piłka przeszła tuż obok słupka.

Poloniści, w szeregach których było trzech byłych zawodników Wieczfnianki: Rafał Borkowski, Daniel Kołakowski i Jakub Mazurkiewicz, skapitulowali po przerwie. Wynik otworzył kolejny młodzieżowiec w talii Kaczmarka. Krystian Gosik uderzył precyzyjnie w długi róg. Bramkarz Polonii nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję.

To rozwiązało worek z trafieniami. Na listę strzelców wpisał się Pocieżnicki oraz ponownie Gosik. Natomiast sukces Mławianki przypieczętował Orzechowski. Wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na jednym z testowanych graczy w szeregach naszego zespołu.

W sobotę 28 stycznia o godz. 12 na boisku w Mławie Mławianka zmierzy się z Wkrą Żuromin.

 MKS Mławianka Mława – Polonia Iłowo 4:0 (0:0)

 Mławianka: Jabłonowski – Radziszewski, Rogoziński, zawodnik testowany, Wawrzyniak, Orzechowski, Lubański, Drzewiecki, zawodnik testowany, Pocieżnicki, zawodnicy testowany. Ponadto zagrali Leśniewski, Wróblewski, Wodzyński, Gosik, zawodnik testowany.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz