Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bożenna Horba wśród wyróżnionych pracowników KRUS


Bożenna Horba starszy specjalista z placówki terenowej KRUS w Mławie została wyróżniona medalem za sumienną i rzetelna pracę w służbie rolnika i Rzeczypospolitej Polskiej. Znalazła się ona w gronie około osiemdziesięciu pracowników z 34 placówek terenowych podlegających  Oddziałowi Regionalnemu w Warszawie.


Uroczystość odbyła się 26 stycznia w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie. Odznaczenia wyróżnionym pracownikom wręczali wiceminister rolnictwa Rafał Romanowski, zastępca prezesa KRUS Andrzej Kneć oraz dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie Joanna Bala.

Bożenna Horba otrzymała medal zakładowy z okazji 25-lecia istnienia KRUS w uznaniu osiągnięć i zasług w pracy zawodowej. Wyróżnienie przyznane jest na wniosek kierownika mławskiej placówki KRUS Michała Pola.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x