Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Bal studniówkowy Zespołu Szkół nr 2 w Mławie


28 stycznia w zajeździe „Biała Perła” pod Strzegowem bawili się maturzyści mławskiego Zespołu Szkół nr 2 na swoim najpoważniejszym w dotychczasowym życiu balu. Do matury bowiem pozostało im już nawet niecałe sto dni.

W tym jednak dniu maturzyści wraz z osobami im towarzyszącymi chcieli przede wszystkim bawić się i tańczyć, choć nie zabrakło wzruszeń i podziękowań za trud nauki i wychowania. Takie właśnie słowa wdzięczności, ale również przeproszenie za trudności i niedociągnięcia uczniowie kierowali do dyrektor Bożeny Tomkiel, wychowawczyń Katarzyny Browarek i Anny Szpary i wszystkich nauczycieli oraz rodziców. Życzenia maturzystom złożyły dyrektor Bożena Tomkiel i Barbara Gutowska wicestarosta mławski.

Bal rozpoczął się uroczyście i tradycyjnie – staropolskim polonezem. Potem maturzyści poprosili do pierwszego walca swoich nauczycieli i gości.  Te wyjątkowe w ich życiu chwile utrwaliły się jeszcze na pamiątkowych fotografiach. A potem już tylko pozostało się im poddać wyjątkowemu i niepowtarzalnemu urokowi tego jedynego w życiu balu.

Zobacz filmiki tutaj.

JK

« 1 z 6 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz