Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bal studniówkowy Zespołu Szkół nr 2 w Mławie


28 stycznia w zajeździe „Biała Perła” pod Strzegowem bawili się maturzyści mławskiego Zespołu Szkół nr 2 na swoim najpoważniejszym w dotychczasowym życiu balu. Do matury bowiem pozostało im już nawet niecałe sto dni.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


W tym jednak dniu maturzyści wraz z osobami im towarzyszącymi chcieli przede wszystkim bawić się i tańczyć, choć nie zabrakło wzruszeń i podziękowań za trud nauki i wychowania. Takie właśnie słowa wdzięczności, ale również przeproszenie za trudności i niedociągnięcia uczniowie kierowali do dyrektor Bożeny Tomkiel, wychowawczyń Katarzyny Browarek i Anny Szpary i wszystkich nauczycieli oraz rodziców. Życzenia maturzystom złożyły dyrektor Bożena Tomkiel i Barbara Gutowska wicestarosta mławski.

Bal rozpoczął się uroczyście i tradycyjnie – staropolskim polonezem. Potem maturzyści poprosili do pierwszego walca swoich nauczycieli i gości.  Te wyjątkowe w ich życiu chwile utrwaliły się jeszcze na pamiątkowych fotografiach. A potem już tylko pozostało się im poddać wyjątkowemu i niepowtarzalnemu urokowi tego jedynego w życiu balu.

Zobacz filmiki tutaj.

JK

« 1 z 6 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x