Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wystawa „Takie, tam w Żurominie” w Galerii „13”


Już od prawie dwóch tygodni w Mławie oglądać można wystawę fotografii Sandry Budki zatytułowaną „Takie, tam w Żurominie”. 27 stycznia miał miejsce oficjalny wernisaż, poprowadzony przez Janusza Dębskiego, opiekuna galerii.

elektryk Mława
Reklama


Sandra Budka to wszechstronnie utalentowana  żuromińska gimnazjalistka. Nie tylko zajmuje się fotografią, ale również śpiewa, gra na gitarze, pisze wiersze, jest wolontariuszką Centrum Kultury w Żurominie. Zakochana jest w swojej małej ojczyźnie – Żurominie, choć lubi też podróżować.

 Na wystawie znalazło się 25 prac, na których ukazane jest piękno przyrody oraz krajobrazy Żuromina i okolic. Zdjęcia zawierają pierwiastek architektury, tej zabytkowej i tej współczesnej, uchwycone w obiektywie w sposób niekonwencjonalny.

Jak to jest w zwyczaju Galerii „13” wernisażowi towarzyszą inne akcenty artystyczne. Tym razem dla przybyłych na tę imprezę osób wystąpiła wice Miss Północy Elżbieta Domżalska. A cappella zaśpiewała kilka piosenek z repertuaru muzyki rozrywkowej, co ogromnie spodobało się słuchaczom. Kolejnym artystycznym akcentem była prezentacja i recytacja kilku wierszy z tomiku „Mława nas pozna” w wykonaniu ich autorów.

Wystawę można oglądać do 15 lutego, zapraszamy!

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x