Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wystawa „Takie, tam w Żurominie” w Galerii „13”


Już od prawie dwóch tygodni w Mławie oglądać można wystawę fotografii Sandry Budki zatytułowaną „Takie, tam w Żurominie”. 27 stycznia miał miejsce oficjalny wernisaż, poprowadzony przez Janusza Dębskiego, opiekuna galerii.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Sandra Budka to wszechstronnie utalentowana  żuromińska gimnazjalistka. Nie tylko zajmuje się fotografią, ale również śpiewa, gra na gitarze, pisze wiersze, jest wolontariuszką Centrum Kultury w Żurominie. Zakochana jest w swojej małej ojczyźnie – Żurominie, choć lubi też podróżować.

 Na wystawie znalazło się 25 prac, na których ukazane jest piękno przyrody oraz krajobrazy Żuromina i okolic. Zdjęcia zawierają pierwiastek architektury, tej zabytkowej i tej współczesnej, uchwycone w obiektywie w sposób niekonwencjonalny.

Jak to jest w zwyczaju Galerii „13” wernisażowi towarzyszą inne akcenty artystyczne. Tym razem dla przybyłych na tę imprezę osób wystąpiła wice Miss Północy Elżbieta Domżalska. A cappella zaśpiewała kilka piosenek z repertuaru muzyki rozrywkowej, co ogromnie spodobało się słuchaczom. Kolejnym artystycznym akcentem była prezentacja i recytacja kilku wierszy z tomiku „Mława nas pozna” w wykonaniu ich autorów.

Wystawę można oglądać do 15 lutego, zapraszamy!

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x