Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwszaki w „siódemce” też świętowały Dzień Babci i Dziadka


Dzieci z klasy Ia Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie pamiętały o święcie swoich dziadków. Przygotowały więc specjalny program artystyczny, który pragnęły zaprezentować z tej okazji przed zaproszonymi do szkoły dziadkami.


Była inscenizacja wiersza  Juliana Tuwima „Rzepka”, były wierszyki, piosenki i życzenia od ukochanych wnuczków dla przybyłych babci i dziadków. Wzruszającym akcentem był tort i odśpiewane „sto lat”, a wszystko to okraszone deszczem konfetti. Potem przyszedł czas na wspólną zabawę. Dzieci zaprosiły dziadków i babcie do wspólnych tańców i zabaw integracyjnych, które wszystkim sprawiły dużo radości. O przygotowanie występu dzieci z okazji tego święta zadbały panie Jolanta Tyl i Anna Szymańska.

JK

fot. archiwum prywatne

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dziadek
Dziadek
4 lata temu

Po pierwsze, czy inne portale były zaproszone przez szkołę? Po drugie, czy w ogóle portale powinny być zainteresowane tym jak dzieci „uhonorowały ten wyjątkowy dzień”? Może są ważniejsze rzeczy w Mławie?

Ktoś...
Ktoś...
4 lata temu
Reply to  Dziadek

Odskocznia od rzeczy poważnych jest bardzo potrzebna
Z drugiej strony, trochę denerwujące jest to, że w dzisiejszym świecie, w każdej chwili można znaleźć się na zdjęciu w miejscu publicznym.

na wnuczka
na wnuczka
4 lata temu
Reply to  Dziadek

Dziadku to proste, też załóż portal i pisz o rzeczach ważniejszych niż babcie i dziadkowie. czemu akurat tu wylewasz frustracje?

Babcia
Babcia
4 lata temu

Super że Codziennik udostępnił zdjęcia z dnia babci i dziadka z mławskiej szkoły.Żaden inny portal nie był zainteresowany pokazaniem jak dzieciaki z mławskich przedszkoli ,szkół uhonorowały ten wyjątkowy dla babć i dziadków dzień.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x