Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Srebro dla gimnazjalistek z „jedynki”


Hala Sportowa w Szreńsku była po raz drugi organizatorem mistrzostw powiatu mławskiego szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej. Gospodarze wykorzystali atut własnego boiska, triumfując w obydwu kategoriach. Dla drużyny żeńskiej było to siedemnaste zwycięstwo z rzędu.


W kategorii dziewcząt o prymat w powiecie walczyły tylko trzy zespoły. Podopieczne Pawła Szałkowskiego były poza zasięgiem. W pierwszym meczu pokonały w dwóch setach do 15 i 11 mławską „jedynkę”. W drugim pojedynku potrzebowały dwóch setów (do 23 i 11) do pokonania rówieśniczek z Radzanowa. W meczu o drugie miejsce podopieczne Iwony Sadzy- Kohut z mławskiej „jedynki” po tie breaku pokonały Radzanów (-20, 19, 9). Dziewczęta ze Szreńska zagrają w zawodach rejonowych XIX MIMS w Ciechanowie.

„Srebrny team” zagrał w składzie: Oliwia Magdalińska, Karolina Tworek, Jessica Sadowska, Julia Bylicka, Weronika Wieczorek, Andżelika Adamczyk, Katarzyna Leszczuk, Maria Cieślak, Oliwia Szewczak, Patrycja Połomka.

Tabela końcowa

1. G. Szreńsk 4 4:0

2. G. nr 1 Mława 2 2:3

3. G. Radzanów 0 1:4

źródło: Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x