Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

SP w Zawadach kochanym Babciom i Dziadkom


„Kochanym Babciom i Dziadkom” – te słowa towarzyszyły wszystkim zebranym uczniom i gościom w Szkole Podstawowej w Zawadach.

KSP Mława nabór

Bowiem 23 stycznia odbyła się tam uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Społeczność uczniowska pod kierunkiem swoich wychowawców (klasy 0 – III) przygotowała dla zaproszonych gości piękny program artystyczny. Uczniowie zaprezentowali przed babciami i dziadkami swoje talenty wokalne, recytatorskie, taneczne. Na zakończenie wręczyli własnoręcznie wykonane prezenty. Wszystkim bez wyjątku łza zakręciła się w oku. Był to chyba jeden z najpiękniejszych dni dla naszych zaszczytnych gości. Na zakończenie życzenia złożyła również pani dyrektor Barbara Stańczak.

Po uroczystości babcie i dziadkowie mieli okazję przy kawie i ciasteczku przygotowanym przez rodziców wymienić się wrażeniami po tak wspaniale spędzonym dniu. Wszyscy z niecierpliwością oczekują już przyszłorocznego Dnia Babci i Dziadka.

źródło: SP w Zawadach

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz