Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

SP w Zawadach kochanym Babciom i Dziadkom


„Kochanym Babciom i Dziadkom” – te słowa towarzyszyły wszystkim zebranym uczniom i gościom w Szkole Podstawowej w Zawadach.


Bowiem 23 stycznia odbyła się tam uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Społeczność uczniowska pod kierunkiem swoich wychowawców (klasy 0 – III) przygotowała dla zaproszonych gości piękny program artystyczny. Uczniowie zaprezentowali przed babciami i dziadkami swoje talenty wokalne, recytatorskie, taneczne. Na zakończenie wręczyli własnoręcznie wykonane prezenty. Wszystkim bez wyjątku łza zakręciła się w oku. Był to chyba jeden z najpiękniejszych dni dla naszych zaszczytnych gości. Na zakończenie życzenia złożyła również pani dyrektor Barbara Stańczak.

Po uroczystości babcie i dziadkowie mieli okazję przy kawie i ciasteczku przygotowanym przez rodziców wymienić się wrażeniami po tak wspaniale spędzonym dniu. Wszyscy z niecierpliwością oczekują już przyszłorocznego Dnia Babci i Dziadka.

źródło: SP w Zawadach

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x