Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Mława nas pozna” to prorocze słowa. Promocja tomiku wierszy


Miejska Biblioteka Publiczna nawet w dwóch salach z trudem pomieściła wszystkich chętnych do udziału w promocji tomiku wierszy „Mława nas pozna”. 


Ta wydana własnym sumptem autorów książka to zbiór wierszy pisanych przez  Helenę Grącką, Barbarę Strzałkowską, Magdalenę Szymaniak, Ewę Przybysz, Danutę Han i Cezarego Sala. Wierszy – jak mówią ich autorzy – pisanych od serca.

26 stycznia na pierwszej publicznej prezentacji tego tomiku wśród gości pojawili się przyjaciele, znajomi, nauczyciele, seniorzy przede wszystkim z klubu „Pogodny Uśmiech”, ale również młodzież szkolna. W tym uroczystym dniu autorów wierszy wspierały też ich rodziny. Ada Gostkowska znana warszawska aktorka a prywatnie córka Heleny Grąckiej inicjatorki wydania książki, wyrecytowała wiersz pt. „Mama” napisany właśnie przez jej matkę.

Opowieści o powstaniu książki, a jeszcze wcześniej grupy „Mława nas pozna” towarzyszyła prezentacja multimedialna. Tak jak to jest w zwyczaju takich spotkań autorki wierszy czytały swoje niektóre utwory, a ich treści nie przeszły wśród słuchaczy bez echa. Były emocje, a nawet i łzy wzruszenia. Spotkanie zakończyła wspólna kawa i herbata, ale zanim tak się stało, ustawiła się długa kolejka chętnych do nabycia tomiku „Mława nas pozna” i uzyskania autografów od autorek wierszy.

RK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
M.
M.
6 lata temu

Gratulacje! 🙂

Anna
Anna
6 lata temu

Byłam z koleżanką i bardzo nam się podobało. Wiersze piękne, wzruszające takie proste ale jakże ujmujące za serce.W bibliotece są zawsze miłe spotkania. Dziękujemy

Grazyna
Grazyna
6 lata temu

SkłADAM WAM KOCHANE KOLEŻANKI SERDECZNE GRATULACJĘ. jESTEM Z WAMI CAŁYM SERCEM

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x