Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Agnieszka Ewa Rychcik-Nowakowska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

„Mława nas pozna” to prorocze słowa. Promocja tomiku wierszy


Miejska Biblioteka Publiczna nawet w dwóch salach z trudem pomieściła wszystkich chętnych do udziału w promocji tomiku wierszy „Mława nas pozna”. 

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Ta wydana własnym sumptem autorów książka to zbiór wierszy pisanych przez  Helenę Grącką, Barbarę Strzałkowską, Magdalenę Szymaniak, Ewę Przybysz, Danutę Han i Cezarego Sala. Wierszy – jak mówią ich autorzy – pisanych od serca.

26 stycznia na pierwszej publicznej prezentacji tego tomiku wśród gości pojawili się przyjaciele, znajomi, nauczyciele, seniorzy przede wszystkim z klubu „Pogodny Uśmiech”, ale również młodzież szkolna. W tym uroczystym dniu autorów wierszy wspierały też ich rodziny. Ada Gostkowska znana warszawska aktorka a prywatnie córka Heleny Grąckiej inicjatorki wydania książki, wyrecytowała wiersz pt. „Mama” napisany właśnie przez jej matkę.

Opowieści o powstaniu książki, a jeszcze wcześniej grupy „Mława nas pozna” towarzyszyła prezentacja multimedialna. Tak jak to jest w zwyczaju takich spotkań autorki wierszy czytały swoje niektóre utwory, a ich treści nie przeszły wśród słuchaczy bez echa. Były emocje, a nawet i łzy wzruszenia. Spotkanie zakończyła wspólna kawa i herbata, ale zanim tak się stało, ustawiła się długa kolejka chętnych do nabycia tomiku „Mława nas pozna” i uzyskania autografów od autorek wierszy.

RK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
M.

Gratulacje! 🙂

Anna

Byłam z koleżanką i bardzo nam się podobało. Wiersze piękne, wzruszające takie proste ale jakże ujmujące za serce.W bibliotece są zawsze miłe spotkania. Dziękujemy

Grazyna

SkłADAM WAM KOCHANE KOLEŻANKI SERDECZNE GRATULACJĘ. jESTEM Z WAMI CAŁYM SERCEM