Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szósta kolejka bez zmian. Osiem goli Kocięckiego


Szósta runda Gminnej Ligi w Stupsku nie przyniosła żadnych niespodzianek. Zwycięsko z pojedynków wyszli faworyci, choć w przypadku lidera spotkanie z My Tu Tylko Sprzątamy nie należało do łatwych. O wszystkim przesądziła dopiero końcówka.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Niżej notowana drużyna nie odpuściła, ostatecznie padło w meczu aż jedenaście goli. Sześć z nich wbiła Konopianka, dzięki temu zgarnęła cenny komplet punktów. Sukces pozwolił zachować fotel lidera oraz bezpieczną przewagę nad drugim w klasyfikacji generalnej Stupskiem.

Stupszczanie pauzowali, mimo to nadal plasują się na drugim miejscu. Do ekipy z Konopek tracą cztery punkty, ale rozegrali o jedno spotkanie mniej. Na trzecie miejsce przebili się reprezentanci Amigo Konopki. Wolę Szydłowską rozbili aż 13:3 – pojedynek okazał się prawdziwym popisem Adriana Kocięckiego. Wpisał się na listę strzelców aż osiem razy. To osiągnięcie pozwoliło mu się na dobre wysforować na czoło klasyfikacji najlepszych ligowych snajperów. Na koncie ma 19 goli, drugi w zestawieniu Georg Gevorgian może się pochwalić jedenastoma trafieniami.

Szósta runda odbędzie się w piątek 27 stycznia. Oto zestaw par: OSP Stupsk – My Tu Tylko Sprzątamy, Młodziki – Wola Szydłowska, Amigo Konopki – OSP Stupsk

Wyniki

V runda: My Tu Tylko Sprzątamy – Konopianka 5:6, Młodzicy – Gang Świeżaka 5:1, Amigo – Wola Szydłowska 13:3

Klasyfikacja najlepszych strzelców: 19  – Kocięcki Adrian, 11 – Georg Gevorgian, 7 Adrian Rosocha, Wojciech Zakrzewski,  6 – Karol Milewski,  Norbert Marach.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x