Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Święto Babci i Dziadków w Lipowcu Kościelnym


20 stycznia dzieci ze Szkoły Podstawowej im. bł. Bp. L. Wetmańskiego w Lipowcu Kościelnym przygotowały dla swoich Babci i Dziadków z okazji ich święta niespodziankę. Specjalnie zaproszeni Dziadkowie i Babcie jak co roku, bardzo licznie na tej uroczystości się zjawili.

W murach szkoły przywitał ich dyrektor Jerzy Nowakowski. Złożył on dostojnym gościom z okazji ich święta serdeczne życzenia. Podkreślił, że jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu szkoły.

Później już w programie słowno – muzycznym swoje talenty zaprezentowali uczniowie klas 0 – III.  Poszczególne klasy prezentowały swoje wiersze, piosenki, krótkie scenki teatralne oraz okolicznościowe tańce. A wszystko to dla swoich kochanych Babci i Dziadków. Ci z kolei nie szczędzili swoim wnuczkom oklasków.

Na koniec uroczyście wręczały swoim dziadkom własnoręcznie przygotowane podarunki. Nie brakowało łez i wzruszeń z jednej i drugiej strony.

Wspólna herbata, kawa i ciasto były okazją do wspomnień i refleksji. Za przygotowanie części artystycznej uroczystości odpowiedzialne były: panie G. Bartoszewska, G. Kłosowska, A. Łopaczewska, a za część kulinarną – rodzice uczniów.

źródło:SP w Lipowcu Kość.

oprac JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
grandma
grandma
4 lata temu

Z tytułu wynika, że świętowała tylko jedna babcia 🙁 Smutne.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x