Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

1 lutego w sali Kina Kosmos TEATR MUZYCZNY – PÓŁ ŻARTEM, PÓŁ SERIO


W pierwszym dniu lutego młodzi artyści występujący w programie „Pół żartem, pół serio” zaprezentują publiczności znane utwory operetkowe i musicalowe. Koncert wypełnią arie i duety ze znanych wodewili, operetek, a nawet kinowych produkcji.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Wraz z trójką wokalistów będziemy podążać za librettami wielkich oper komicznych. Rozrywka w lekkim tonie to nie tylko znane utwory, które weszły do kanonu największych dzieł muzyki klasycznej. W programie oprócz fragmentów operetki „Zemsta nietoperza” czy „Wesoła wdówka” usłyszymy również znane motywy muzyczne z musicali „West Side Story” czy „My Fair Lady” oraz kompozycję „Moon River” z filmu „Śniadanie u Tiffany’ego”. Na kolejne spotkanie z Filharmonią Narodową zapraszamy tradycyjnie o godz. 18.00 do sali Kina KOSMOS.

Wstęp 3 zł

Źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x