Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Znany jest już skład Mławskiej Rady Seniorów


Dobiega końca procedura wyboru członków Mławskiej Rady Seniorów. Znany już nazwiska 15 osób, które zasiądą w radzie. Ostatnim krokiem procedury jest formalność powołania na członków rady wybranych osób. To uczyni burmistrz wydając stosowne zarządzenie.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Wczoraj 23 stycznia w sali kina można było zagłosować na uprzednio zgłoszonych do urzędu miasta kandydatów. Kandydatury mogli zgłaszać mieszkańcy, ale również organizacje społeczne.
W wymaganym terminie wpłynęło ich 19, w tym jedna zgłoszona w sposób niezgodny ze statutem. Ostatecznie więc na karcie do głosowania znalazło się 18 kandydatów. W głosowaniu wzięło udział 114 osób i tyle kart wrzucono do ustawionej obok sceny urny. Spośród wyjętych kart, komisja skrutacyjna dwie uznała za nieważne, dokonano na nich wyboru więcej niż maksymalnie dozwolonych pięciu kandydatów. Do rady wybrani zostali kandydaci, którzy uzyskali kolejno największą liczbę głosów. Poniżej podajemy nazwiska osób wybranych do składu Mławskiej Rady Seniorów (nazwiska w kolejności alfabetycznej, obok liczba głosów):

Barbara Bartkowska (39)

Bogusław Bartkowski (28)

Rafał Marcin Chmielewski (50)

Edwarda Chocholska (14)

Barbara Florysiak (40)

Helena Grącka (39)

Jerzy Grzebski (32)

Jan Kruszyński (8)

Barbara Przybyszewska (24)

Szarlota Pstrągowska (11)

Henryk Walasek (17)

Maria Witkowska (33)

Maria Jolanta Wysocka (40)

Kazimierz Zaniewski (13)

Edmund Zmysłowski (20)

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Danuta Han
Danuta Han
4 lata temu

Seniorom gratuluję trafnego wyboru!Nowo wybranej Mławskiej Radzie Seniorów owocnej, pełnej satysfakcji pracy na rzecz seniorów i mieszkańców Mławy!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x