Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Babci i Dziadka w Dębsku


W poniedziałek 23 stycznia br. w świetlicy wiejskiej w Dębsku nauczyciele i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Dębsku przy współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich „Ale Babki” zorganizowali piękną uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Licznie przybyłych gości przywitała dyrektor Szkoły Podstawowej w Dębsku Danuta Gumienna. Pani dyrektor złożyła też wszystkim babciom i dziadkom serdeczne życzenia. Następnie uczniowie zaprezentowali na scenie program artystyczny przygotowany pod kierunkiem pań Katarzyny Kozieł i Katarzyny Meredyk. Młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na wszystkich czekała niespodzianka – dziadkowie i wnuki wspólnie wykonywali ramki na zdjęcia. W uroczystości uczestniczył wójt Gminy Szydłowo Wiesław Boczkowski. Dla wszystkich był przygotowany posiłek i słodki poczęstunek. Był to wyjątkowy dzień dla zaproszonych babć i dziadków, w niejednym oku zakręciła się łezka.

« 1 z 2 »

 

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
DZIADKOWIE
DZIADKOWIE
4 lata temu

Uroczystość super, podziękowania dla P. Dyrektor, Pani Kasi M. Kasi K. które przygotowały tą uroczystość i oczywiście ukłony dla Pań z KGW ALEBABKI z Dębska.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x