Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzech nietrzeźwych kierowców. Jeden z wynikiem 3,20 promila


Kolejny weekend, podczas którego kierowcy siadali za kierownicę auta będąc w stanie nietrzeźwości. Policja ujawniła trzy takie przypadki.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


– 21.01.2017 r., godz. 21:10, Windyki, Mariusz S. lat 24 zam. pow. ciechanowski, kierował samochodem marki Fiat Albea będąc w stanie nietrzeźwości (ponad 2,5 promila alkoholu) oraz pomimo orzeczonego przez sąd zakazu.
– 22.01.2017 r. godz. 11:00, Kosiny Kapiczne, Bogusław F. lat 60, zam. pow. mławski, kierował samochodem marki Ford Mondeo, będąc w stanie nietrzeźwości (ponad 0,50 promila alkoholu).
– 22.01.2017 r., godz. 18:00, Gradzanowo Włościańskie, Dariusz W. lat 43, zam. pow. mławski, kierował samochodem marki VW Golf, będąc w stanie nietrzeźwości ( ponad 3,20 promila alkoholu !)

źródło:KPP Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
torki
torki
4 lata temu

karać i jeszcze raz karać danymi personalnymi do publicznej wiadomości może jeden z drugim byłby wytykany palcami i więcej by tego nie zrobił bo kary są dla nich za małe i niczym w porównaniu do tego jaką krzywdę mogą zrobić innym !!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x