Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek w Szydłówku


Do czołowego zderzenia Audi i Renault Clio doszło w Szydłówku na skrzyżowaniu z drogą w kierunku Trzcianki. Kierowca Renaulta i pasażerka Audi trafili do szpitala.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Szydłówek wpłynęło 21 stycznia o godz. 16:04. Do działań zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Szydłowo. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu dwom osobom poszkodowanym pierwszej pomocy przedmedycznej. Osoby poszkodowane zostały przewiezione do mławskiego szpitala. Obecna na miejscu policja ustala przyczyny zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x