Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar sadzy w kominie jest groźny


Cztery zastępy strażaków wyjechały gasić pożar sadzy w kominie w drewnianym budynku w miejscowości Trzcianka, gm. Szydłowo.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


– Zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie budynku jednorodzinnego parterowego otrzymaliśmy 19 stycznia o godz.21:30. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława, wóz z podnośnikiem oraz zastęp OSP Szydłowo. Na miejscu okazało się, że zapaliły się sadze w kominie. Nadpaleniu uległa już belka w konstrukcji dachu.  Działania straży polegały na ugaszeniu pożaru oraz usunięciu belki przy pomocy piły mechanicznej. Akcja trwała 2 godz. 15 min – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Zapisz

Zapisz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x