Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolizja na ulicy Związku Walki Młodych


20 stycznia  doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych w okolicy skrzyżowania ulic Zuzanny Morawskiej i ZWM. Nikt nie został ranny.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Związku Walki Młodych wpłynęło 20 stycznia o godz. 11:42. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępu JRG Mława. Na miejscu okazało się, że doszło do kolizji samochodów osobowych Alfa Romeo i Opla Omega. Nie zachodziła konieczność udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu pozostałości powypadkowych z jezdni. Obecny na miejscu zdarzenia patrol policji ustalał jego okoliczności – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x