Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Babcia jest kochana, a dziadziuś wspaniały!


Wielkimi krokami zbliża się święto naszych babci i dziadków. Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 4 w Mławie doskonale o tych świętach pamiętają. Z tej okazji w piątek 20 stycznia zaprosiły babcie i dziadków do swojego przedszkola.


– Są takie dwa dni, jedyne dni w roku, to święto babci i dziadka, łza się kręci w oku. O tym ważnym święcie dobrze pamiętamy i dla naszych gości widowisko mamy – w imieniu dzieci witała babcie i dziadków wśród przedszkolaków grupy „Księżyce” nauczycielka Krystyna Żebrowska, która wraz z Anettą Zarębską przygotowywały dzieci do występu.

A potem już było bardzo radośnie i wesoło. Piosenki, wierszyki, nawet zatańczona poleczka – wszystko to przedszkolaki wykonywały z ogromnym przejęciem,a oklaskiwane były przez swoich ukochanych dziadków. Na zakończenie występu było głośne „Sto lat”. Dzieci przygotowały też  dla swoich najbliższych drobne upominki. Był również dla wszystkich ogromny tort  z serduszkami i napisem „Dzień Babci” i „Dzień Dziadka”. I choć było radośnie i wesoło, to rzeczywiście, podczas wręczania prezentów, niejednej osobie łezka zakręciła się w oku.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x