Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Narciarskie szaleństwa gimnazjalistów „dwójki”


Już po raz kolejny Gimnazjum nr 2 wspólnie ze Szkołą Podstawową oraz Gimnazjum w Wieczfni Kościelnej zorganizowały zimowy wyjazd do Poronina, połączony ze zwiedzaniem Zakopanego.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Podczas sześciogodzinnych pobytów  na wspaniale przygotowanym stoku narciarskim w Czerwiennem, pod okiem instruktorów, młodzież miała możliwość poznania podstaw i zasad bezpieczeństwa na wyciągu oraz doskonalenia swoich umiejętności narciarskich. Sprawiało to mnóstwo radości, a przede wszystkim pokazało inne formy zimowego wypoczynku.

Doskonała kuchnia połączona z miłą atmosferą oraz możliwością korzystania ze stołu bilardowego, piłkarzyków czy tenisa stołowego, pozwoliły na szybką regenerację sił. Nie brakowało również wrażeń w postaci wspólnego integrowania się.

Wszystko to złożyło się na niezapomniane chwile połączone z nowymi znajomościami.
„Bo lepszej wycieczki nie ma nigdzie”- to zgodna opinia wszystkich uczestników, bez względu na wiek.
Poronin oraz Czerwienne  łączy, widzieliśmy to wszyscy. Do zobaczenia za rok.

źródło:Gim. Nr 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x