Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podaruj żywność dla zwierzaków ze schroniska


Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie organizuje zbiórkę darów dla zwierząt przebywających w schroniskach w Pawłowie i Napierkach. Potrzebna jest przede wszystkim żywność. Pomóżmy naszym małym przyjaciołom przetrwać zimę!

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Podczas akcji „Przyjazna szkoła dla zwierzaków”, do 3 lutego 2017 r. są zbierane suche karmy, makarony i puszki. – Zima to najtrudniejszy czas dla zwierząt, zwłaszcza tych bezpańskich. Szczęśliwe będą te, które zamiast wyrzucenia na ulice albo katowania przez swoich „właścicieli” trafią do schroniska. Chociaż i tutaj sytuacja nie jest łatwa. Zwierząt przybywa, a wraz z nimi brak środków na ich utrzymanie – podkreślają organizatorzy akcji.

Dary dla zwierząt ze schronisk można przynosić do pokoju nr 1 Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie (ul. Narutowicza 6, tel.: 23 654 35 60). Każdy gest się liczy – zwierzęta potrzebują właśnie Twojej pomocy! Dziękujemy!

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x