Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Mławianka rozpoczęła sparingi. Porażka na początek


Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Dziewięć spotkań kontrolnych rozegrają piłkarze Mławianki w zimowym okresie przygotowawczym. Klasa rywali jest bardzo silna, wśród nich nie brakuje zespołów z trzeciej, a nawet z drugiej ligi.

Właśnie z konkurentem z tego ostatniego poziomu zmierzyli się na inaugurację przygotowań. Do Zambrowa podopieczni Zbigniewa Kaczmarka wybrali się w zaledwie czternastoosobowym składzie. Zabrakło m.in. Marcina Rogozińskiego, Daniela Orzechowskiego, Daniela Samluka oraz kontuzjowanych Szymona Masiaka oraz Marcina Tomczak.

Mimo tych osłabień, w pierwszej połowie nasi gracze nie odpuszczali wyżej notowanym konkurentom. Za sprawą Michała Pocieżnickiego wyszli nawet na prowadzenie. Gospodarze doprowadzili do wyrównania dopiero w końcówce premierowej odsłony.

Swoją wyższość zambrowianie wykorzystali dopiero po przerwie. Wyprowadzili trzy ciosy, na które goście nie zdołali znaleźć odpowiedzi.

Olimpia Zambrów – MKS Mławianka Mława 4:1 (1:1)

Mławianka: Leśniewski (46. Jabłonowski) – Radziszewski, Wodzyński, zawodnik testowany Wawrzyniak, Lubański, Drzewiecki, Więckiewicz, zawodnik testowany, Pocieżnicki, zawodnik testowany. W drugiej połowie zagrali: Gosik, J. Wróblewski.

Przez mławianami jeszcze osiem sparingów. Oto lista konkurentów i miejsce ich rozgrywania

21 stycznia (sobota) – Polonia Iłowo (w Mławie)
28 stycznia (sobota) – MKS Ciechanów (w Mławie)
4 luty (sobota) – Huragan Morąg (w Mławie)
8 luty (środa) – MKS Przasnysz (w Mławie)
11 luty (sobota) – Motor Lubawa (w Mławie)
15 luty (środa) – Lech Rypin (w Mławie)
18 luty (sobota) – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (w Mławie)
22 luty (środa) – Świt Nowy Dwór Mazowiecki (w Nowym Dworze Mazowieckim)
25 luty (sobota) – Sokół Ostróda (w Ostródzie)

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500