Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

WOŚP Radzanów. Zlicytowali nawet „tydzień bez pracy domowej”


Ponad 11 tys zł zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Radzanowie. Choć impreza miała charakter zamknięty, gdyż wolontariusze nie kwestowali na ulicach, a jedynie pośród  chętnych do wsparcia inicjatywy, którzy licznie zjawili się w hali sportowej Zespołu Szkół w Radzanowie.

Na uczestników czekały przygotowane przez sztab WOŚP przeróżne atrakcje.  W części  artystycznej wystąpili uczniowie ZS Radzanów i grupy taneczne z Gminnego Ośrodka Kultury w Radzanowie.  Było wiele atrakcji dla najmłodszych, m.in. malowanie twarzy, zjeżdżalnie, animator  dla dzieci. Oczywiście nie zabrakło WOŚP-owej kawiarenki. Nie tylko dla sportowców, Akademia Młodego Sportowca zaprezentowała pokaz piłki nożnej.

Dodatkowymi atrakcjami będzie cyrkowy pokaz ogni w wykonaniu artystki Cyrku Vegas p. Katarzyny Sieradzkiej i koncert zespołu AWERS.

Pośród licytowanych na rzecz Orkiestry przedmiotów znalazły się takie ciekawostki jak piłka oraz koszulka Korony Kielce z podpisami zawodników, a nawet szkolna promesa „tygodnia bez pracy domowej”. Finał tradycyjnie zakończył się  „Światełkiem  do nieba” .

red.

fot: WOŚP Radzanów

« 1 z 3 »

Zapisz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Uczeń gimnazjum.
Gość
Uczeń gimnazjum.

Kłamstwo, zadają prace.