Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Najpopularniejszych dzielnicowych wybrali mieszkańcy


Na terenie miasta asp. Mariusz Sikora, a na terenie gmin powiatu – asp. Mariusz Nowociński uznani zostali za najbardziej popularnych dzielnicowych. Ponadto wyróżnienie otrzymał st. asp. Krzysztof Staśkiewicz, jako dzielnicowy, który zdobył największą liczbę głosów we wprowadzonym po raz pierwszy w tym roku głosowaniu poprzez facebooka.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Mieszkańcy miasta i gmin powiatu wybierali najpopularniejszego dzielnicowego spośród 7 dzielnicowych z Mławy oraz 10 z terenu wiejskiego powiatu mławskiego. Głosowanie odbywało się za pomocą wypełnianych ankiet oraz po raz pierwszy za pomocą głosowania facebookowego na profilu Policja Mława. W głosowaniu wzięło udział  4 476 internautów oraz 507 ankietowanych.

Konkurs trwał od 6 do 31 grudnia 2016 r. Jedynym kryterium oceny, były głosy oddane przez internautów oraz mieszkańców. Internauci oddawali swoje głosy w postaci „lajków” na profilu facebook Policja Mława. Ankiety konkursowe dostępne były natomiast w budynku KPP w Mławie.

Poza  wskazaniem dzielnicowego, którego praca zasługuje na wyróżnienie, osoby głosujące w konkursie mogły wpisać swój komentarz, dotyczący pracy dzielnicowego oraz poczucia bezpieczeństwa, oto niektóre z nich, w tym także humorystyczne:

Potrafi podejść do człowieka z sercem, co bardzo rzadko w dzisiejszych czasach się zdarza. A sprawy łatwi z pełnym profesjonalizmem. Oby więcej było takich policjantów jak nasz Pan Dzielnicowy” (komentarz do – mł. asp. Dariusz Sarwiński)

„Znany i bardzo lubiany w naszym rejonie”, „Pan Sławek jest super”  (komentarz do – asp. szt. Sławomir Krzyżanowski)

„Nie znam, ale jak rejon Strzegowo to najlepszy”  (komentarz do – asp. Mariusz Nowociński)

„ Przystojny policjant   ” – (komentarz do – asp. Tomasz Karpiński)

 Głosujący za pomocą tradycyjnych ankiet, mogli także podzielić się spostrzeżeniami co do poczucia bezpieczeństwa lokalnego. Ponad 90 procent ankietowanych, oświadczyło że czuje się bezpiecznie w swoim miejscu zamieszkania.

16 stycznia, w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie odbyło się krótkie podsumowanie konkursu z udziałem przedstawicieli władz samorządowych. Ci uznani za najpopularniejszych odebrali gratulacje i nagrody z rąk nadkom. Krzysztofa Hincmana zastępcy komendanta KPP Mława oraz przedstawicieli samorządów miasta i powiatu.

Wszystkim trzem najpopularniejszym dzielnicowym gratulujemy!

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x