Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Na polską nutę” – już jutro zagra Filharmonia Narodowa


18 stycznia odbędzie się pierwszy w tym roku koncert Filharmonii Narodowej połączony z pokazem tanecznym. Zainteresowanych polską kulturą ludową zapraszamy o godz. 18.00 do sali Kina KOSMOS.
W programie zaprezentują się artyści Baletu Dworskiego Cracovia Danza oraz instrumentaliści. Nowy cykl otworzy niezwykle barwny i widowiskowy pokaz tradycyjnych polskich tańców: mazura, poloneza, oberka i krakowiaka. Wśród prezentowanych obrazów tanecznych znajdą się m.in. fragmenty „Wesela w Ojcowie” z muzyką Karola Kurpińskiego i Józefa Damsego. Wszystkich słuchaczy zapraszamy do uczestnictwa w tej ludowej zabawie. Wstęp 3 zł.

źródło: MDK

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Zapisz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x