Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

XXV Finał WOŚP w Mławie


Tradycyjnym „światełkiem do nieba” zakończył się również w Mławie XXV Finał WOŚP. W tym roku akcja przebiegała pod hasłem „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”. Choć nie ma jeszcze oficjalnego podsumowania, to wszystko na to wskazuje, że był on bardzo udany. Według nieoficjalnych jeszcze danych zebrano ponad 80 tys. zł.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Ponad 40 wolontariuszy kwestowało na ulicach miasta już od godzin porannych, a od godziny 15:00 w hali sportowej mławskiego I LO trwały koncerty, pokazy i występy. Przed budynkiem I LO straż pożarna wraz z policją zainscenizowała pokaz działań ratowniczych. Potem już w hali sportowej na scenie zobaczyliśmy w programach tanecznych przedszkolaki, uczniów SP nr 6, czy tancerzy Mławskiego Centrum Tańca. Był pokaz teakwondo, a wszystko to przeplatane licytacjami przekazanych na aukcję przedmiotów. Nie można nie wspomnieć również o towarzyszących imprezie rożnych stoiskach, na których też można było wrzucić do puszki jakiś datek. Jak zwykle chyba najbardziej oblegana była, zwłaszcza przez najmłodszych loteria fantowa. Można było też wykonać badanie echa serca, uzyskać poradę kardiologa,  zmierzyć sobie ciśnienie krwi i poziom cukru oraz oddać krew w punkcie krwiodawstwa. Szkoła gastronomiczna  przygotowała pyszną i gorącą grochówkę. Sztuczne ognie nad  parkiem zakończyły o godzinie 20-tej XXV Finał WOŚP w Mławie.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anna Chocholska
Anna Chocholska
4 lata temu

był też pokaz Tańca przedszkola Bajkowy Dworek i prezentacje zespołów z Miejskiego Domu Kultury w Mławie. jak przedstawiamy dane to rzetelniej proszę anie wybiórczo. 🙂 pozdrawiam. Anna Chocholska Instruktor MDK i Bajkowego Dworku .

Scrable
Scrable
4 lata temu

„a nie” nie pochodzi od wyrazu „Anna”, a więc piszemy rozdzielnie.
„Bajkowy Dworek” to także przedszkole, Pani Anno, a Pani marzy się chyba zostanie mławską celebrytką, a więc nic prostszego: setka i za kółko 😀

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x