Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Stupsk. Warsztaty z dietetykiem w programie „Świadoma i bezpieczna”


W gminie Stupsk trwają kolejne spotkania w ramach realizowanego programu „Świadoma i bezpieczna”. Tym razem panie spotkały się z dietetykiem na warsztatach „Żyj w zgodzie z własnym ciałem”.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Prowadząca zajęcia dr Aleksandra Czarnewicz – Kamińska ciekawie i przystępnie poprowadziła uczestniczki przez zagadnienia nie tylko zdrowego odżywiania się, ale też zdrowego stylu życia. Potrafiła również mówić o tych sprawach również z dużym poczuciem humoru i dystansem wobec siebie. Nie obyło się w takiej sytuacji bez pytań i dyskusji, a zaplanowane na 60 minut zajęcia potrwały dwukrotnie dłużej.

Dr Aleksandra Czarnewicz – Kamińska to dyplomowany dietetyk, specjalista ds. żywienia człowieka, dziennikarz i współpracownik wielu czasopism związanych z żywieniem i zdrowiem, dyplomowany pedagog, członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki.
Zawodowo zajmuje się poradnictwem dietetycznym. Prowadzi szeroko pojętą edukację żywieniową dzieci i młodzieży. Organizuje wykłady, szkolenia, warsztaty kulinarne. Uczestniczy w konkursach kulinarnych w roli jurora.
Od 2000 współpracuje z czasopismami, m.in.: „Świat konsumenta”, „Żyj zdrowo i aktywnie”, „Moda na zdrowie”, „Fakt”, „Brać Łowiecka”, „Farmacja i ja”, „Praktyka Lekarska”, „Zdrowie”, „Świat Kobiety”, „Kuchnia”, „Mamo to Ja”. Jako ekspert ds. żywienia występuje również w programach Telewizji Polskiej, rozgłośniach radiowych oraz portalach tematycznych.
Współautorka książki kucharskiej „Dieta i Miłość” oraz „Kuchnia Myśliwska”.
Współautorka scenariuszy i współprowadząca w serialu „Kulinarna Mapa Polski”.

źródło i foto: UG Stupsk

oprac. JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x