Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przerębel był zbyt mały by pomieścić wszystkich


Drugie tegoroczne morsowanie nad jeziorkiem w Krajewie cieszyło się frekwencją dużą większa niż tydzień temu, kiedy to zainaugurowano sezon zimowych kąpieli.


W sobotę 14 stycznia okazało się, że wycięty przerębel był zbyt mały by jednorazowo zmieścić całą grupę. Chętni do morsowania wchodzili więc do wody podzieleni na trzy grupy. Wśród amatorów lodowej kąpieli sporą grupę stanowiły panie. Dużo również było osób, które morsowania zażywały po raz pierwszy. Piotr Olszewski, pod którego kierownictwem i opieką organizowane są zimowe kąpiele zapowiada ich cykliczność.

RK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł Grant
Paweł Grant
4 lata temu

To może być interesujące doświadczenie

jeden z uczestników morowania
jeden z uczestników morowania
4 lata temu
Reply to  Paweł Grant

To jest super doświadczenie i przede wszystkim bardzo zdrowe.! Polecam

śnieżynka
śnieżynka
4 lata temu

Super!! 😀

Maria
Maria
4 lata temu

Chyba się skuszę i ja.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x