Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konkurs na karnawałowe przebranie dla dzieci trwa!


Konkurs na karnawałowe przebranie dla dzieci trwa! Jeszcze do niedzieli – 22 stycznia (włącznie) czekamy na Wasze zgłoszenia konkursowe. Zapraszamy do zabawy :)!

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Aby wziąć udział w konkursie:

1. Zrób zdjęcie dziecka w przebraniu karnawałowym.
2. Prześlij zdjęcie swojego dziecka w stroju karnawałowym na adres mailowy: [email protected]//codziennikmlawski.pl do dnia 22 stycznia br.! wraz ze zgodą na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby konkursu.

Przykładowa treść maila zgłoszeniowego:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie zdjęcia mojego syna Macieja Kowalskiego, lat 7 w konkursie Przebranie Karnawałowe dla Dzieci. 

Jan Kowalski z Mławy

Do wygrania dwa bilety na 45-minutowy pokaz Iluzjonisty w Motylkowie i dodatkowa godzina zabawy w sali do każdego z nich.

Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane na stronie Facebook.com na profilu portalu Codziennik mławski w dniu 23 stycznia br. O wygranej zadecyduje największa liczba polubień zdjęcia. Głosować można będzie od 23 stycznia do 5 lutego.

Zapraszamy do zabawy!

Motylkowo Sala Zabaw, Mława, OKM, ul. Mariacka 22 lok1/1

Regulamin konkursu na “Przebranie karnawałowe dziecka”.

1. ZADANIE KONKURSOWE

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać zdjęcie swojego dziecka w stroju karnawałowym na adres mailowy: [email protected]//codziennikmlawski.pl do dnia 22 stycznia br. W treści prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz zgody rodzica lub opiekuna na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby konkursu.

2. NAGRODA

Do wygrania dwa bilety na 45-minutowy pokaz Iluzjonisty w Motylkowie i do każdego z nich dodatkowa godzina zabaw w sali.

3. WYBÓR ZWYCIĘZCÓW I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane na stronie Facebook.com na profilu portalu Codziennik mławski w dniu 23 stycznia br. O wygranej zadecyduje największa liczba polubień zdjęcia. Wygrywa dwoje dzieci z największą liczbą polubień. Głosować można będzie od 23 stycznia do 5 lutego. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej w komentarzu pod postem konkursowym oraz mailowo następnego dnia.

4. UCZESTNICTWO W KONKURSIE

Udział w konkursie można brać każdego dnia podczas trwania akcji konkursowej.
Organizatorem konkursu jest Sala Zabaw “Motylkowo” z Mławy we współpracy z portalem //codziennikmlawski.pl, który nadzoruje i administruje działania konkursowe.
Zapraszamy do udziału!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]