Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Występ Pawła Stawińskiego uznany za najlepszy w historii programu „Mam Talent”


fot. archiwum prywatne

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Paweł Stawiński to mławski muzyk, wokalista i pianista, absolwent PSM w Mławie oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku.  Przed szeroką publicznością debiutował w programie X Factor, a potem w „Mam Talent”. Jego występ właśnie w tym ostatnim programie zyskał mu ogromne uznanie zarówno jurorów jak i publiczności.

Producent programu wspólnie z telewizją TVN postanowili wyłonić 10 najlepszych występów w ramach wszystkich dotychczasowych edycji tego programu. Kryteria oceny były złożone, wśród niech była oczywiście oglądalność poszczególnych występów, komentarze i opinie widzów. Wśród tych dziesięciu najlepszych z najlepszych występów w historii „Mam Talent” znalazł się też Paweł.

– Kochani!!! Mój występ w programie „Mam Talent” został uznany za jeden z najlepszych występów wszystkich edycji programu Mam Talent!!! Mogę się nawet pochwalić, że znalazł się na pierwszym miejscu! Mocno się cieszę i dziękuje całej produkcji programu „Mam Talent” i telewizji TVN. Dziękuje też Panu Markowi Karolskiemu, świetnemu muzykowi oraz realizatorowi studyjnemu, u którego to, w studiu nagraniowym” MKStudio” nagrałem na fortepianie podkład do mojego występu! Dziękuję też wszystkim sympatykom tego co robię za stałe, nieustanne wsparcie –  z sukcesu cieszy się Paweł Stawiński.

Muzyk zapowiada również, że w najbliższym czasie ukaże się również jego autorska płyta.

Serdecznie gratulujemy Pawłowi tak ogromnego wyróżnienia!

JK

A tu chwila wspomnień i występ Pawła

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Karol 29
Karol 29
4 lata temu

Oprawa slubow w wykonaniu panstwa stawinskich jest cudowna,

Magnus
Magnus
4 lata temu

Podziwiam Pana Stawińskiego za wielki talent. Gdybym choć posiadał cząstkę jego muzycznych zdolności. Jednak nie jest mi to dane. Wazne, że mozna sie cieszyć jego sukcesami, sukcesami naszego mławianina. I oto chodzi. Doskonale, że dzięki takim ludziom, jak Pan Paweł, Mlawa jest znanym miastem, bo z tego miasta w świat szeroki idą prawdziwe perełki. 😉

m.
m.
4 lata temu

Najszczersze gratulacje i jeszcze wielu, wielu muzycznych sukcesów 🙂

Ktoś...
Ktoś...
4 lata temu

Gratulacje, Panie Pawle.
Oby więcej tak utalentowanych (oczywiście i pracowitych) ludzi w naszym mieście, niech z korytarza w warszawskiej Akademii Teatralnej w końcu zniknie hasło ” z Mławy do Warszawy”.
Serce rośnie, gdy się czyta o mławskich talentach 🙂

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x