Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zasnął w domu u znajomych i już się nie obudził


Właśnie w taki sposób zmarł 11 stycznia w jednym domów na ulicy Wójtostwo w Mławie 36-letni mieszkaniec Strzegowa. Był pod wpływem alkoholu a zmarł prawdopodobnie na skutek wychłodzenia organizmu.

– Mężczyzna przyszedł w odwiedziny do znajomych w nocy. Prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu. Po pewnym czasie zasnął. Rano mieszkańcy stwierdzili, że nie daje oznak życia i wezwali służby ratownicze. Wszystko wskazuje na to, że młody mężczyzna zmarł z wychłodzenia lub nadużywania alkoholu, ale zostanie jeszcze przeprowadzona sekcja zwłok – informuje Krzysztof Molenda Prokurator Rejonowy w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Kych
Gość
Kych

Spoczywaj w spokoju Bracie (*)

ewa
Gość
ewa

Przyczyną śmierci był układ krążenia podane są błędne informacje.

beti
Gość
beti

To gdzie on spał ?Na dworze? Szkoda człowieka

deli
Gość
deli

to chłopaka ugościli