Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sweet focie z policyjnej kartoteki


Praca policjanta to nie tylko wypisywanie mandatów czy chwytanie przestępców. W ich pracy są również  sytuacje miłe i przyjemne, a nawet wesołe. Taką właśnie „policyjną kartotekę sweet foci” publikuje mławska policja na swoim profilu FB.

– Jak na nowy rok przystało, postanowiliśmy przygotować dla Was mały przegląd najfajniejszych, czasem nietypowych sweet foci, które udało nam się zrobić w ostatnich latach. Serdecznie pozdrawiamy wszystkie osoby, które spotkały się z nami podczas akcji profilaktycznych, zrobiły sobie z nami zdjęcie Szczególne pozdrowionka kierujemy do dzieci, które rozbrajały nas uśmiechem i bezpośredniością. To najsympatyczniejsze chwile naszej pracy – pod opublikowaną galerią  pisze mławska policja.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x